Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

В Україні стартував набір до Департаменту кіберполіції

Фото: www.techweekeurope.co.uk
МВС самостійно визначатиме рівень заробітної платні для кіберагентів
У Києві відкрили Департамент кіберполіції, завданням якої буде боротьба з кіберзлочинами, захист інтелектуальних прав власності та персональної інформації. 
 
Про це глава МВС повідомив під час презентації новоствореного Департаменту кіберполіції, що відбулася сьогодні, 15 жовтня, у Міністерстві внутрішніх справ України.

За словами міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, укіберсередовищі з'явилися злочинність та нові схеми вчинення злочинів.
 
"Коли ми говоримо про реформу МВС, про нову поліцію, ми говоримо про нові проекти і не лише їх назви, але й новий зміст.  Саме тому ми сьогодні презентуємо проект кіберполіції, яка виконує, в першу чергу, сервісні та захисні функції", – зазначив глава МВС.

Арсен Аваков повідомив, що в новоствореному підрозділі кількість працівників буде збільшена вдвічі.

"Ми набираємо 400 співробітників, з яких 187 інспекторів кіберполіції, 230-250 людей, які проходитимуть прямий конкурс, та 39 - спеціальні агенти інформаційних технологій", - наголосив міністр внутрішніх справ України.

Водночас він зазначив, що спеціальні агенти інформаційних технологій матимуть заробітну платню у розмірі 25-30 тисяч гривень, решта працівників кіберполіції отримуватиме від 6 тисяч гривень. Що ж стосується міліціонерів, які працювали до сьогодні, то вони вже пройшли початковий відбір і попереду їх чекає атестація.

За словами начальника Управління боротьби з кіберзлочинністю МВС України Сергія Демедюка, діяльність підрозділу кіберполіції буде направлена на протидію кіберзлочинам та забезпечення кібербезпеки.

МВС отримало право самостійно визначати рівень заробітної платні для кіберагентів, які будуть працювати в мережах і захищати громадян в кіберпросторі.
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Прес-служба МВС України

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж