Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

На Буковині кіберполіція потребує інспекторів та спецагента

Кіберінспектори отримуватимуть 6000, а спецагенти - від 25 000 гривень
Міністерство внутрішніх справ України розпочало набір до лав кіберполіції. Як повідомляє СЗГ УМВС України у Чернівецькій області, Буковина повинна відібрати до новоствореного підрозділу 4 інспектори та одного спецагента.

Вимоги до кандидатів

Для інспекторів та старших інспекторів:
Прагнення до якісних змін, громадянство України, вік від 21 року, відсутність судимості, юридична освіта (бажано), знання чинного законодавства України у сфері правоохоронної діяльності, володіння основами комп’ютерної грамотності нарівні досвідченого користувача, мінімальні  навички комп’ютерно-технічних досліджень, володіння українською та англійською мовами, достатній рівень фізичної підготовки,
 
Для спецагентів:
Прагнення до якісних змін, громадянство України, вік від 21 року, відсутність судимості, технічна освіта (бажано), розуміння принципів мережевої безпеки, навички у сфері обчислювальної техніки та програмування  (досвід програмування на мовах високого та низького рівня і реверс-інжинірингу шкідливого програмного забезпечення), практика здійснення аналізу слідів, залишених у ході атак експлоітів та шкідливого програмного забезпечення, володіння українською та англійською мовами.
 
Як повідомляють правоохоронці, інспектори отримуватимуть зарплатню від 6 000 гривень. Спецагенти - від 25 000 до 30 000 гривень.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: СЗГ УМВС України в Чернівецькій області

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж