Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Чернівецьку область від кіберзлочинності захищатимуть 5 агентів

Фото: 24tv.ua
На Буковині триває набір до кіберполіції
 Міністерство внутрішніх справ України оголосило конкурс на заміщення вакантних посад:
 
- старших інспекторів, інспекторів (зарплатня від 6000 грн.) і спецагентів інформаційних технологій (зарплатня від 25000 до 30000 грн.) територіального міжрегіонального органу Департаменту кіберполіції Національної поліції України. 
 
Чернівецьку область від кіберзлочинності захищатимуть 5 агентів 

 Вимоги до кандидатів:
- для інспекторів та старших інспекторів прагнення до якісних змін, громадянство України, вік від 21 року, відсутність судимості, юридична освіта (бажано), знання чинного законодавства України у сфері правоохоронної діяльності, володіння основами комп’ютерної грамотності нарівні досвідченого користувача, мінімальні  навички комп’ютерно-технічних досліджень, володіння українською та англійською мовами, достатній рівень фізичної підготовки;

- для спецагентів прагнення до якісних змін, громадянство України, вік від 21 року, відсутність судимості, технічна освіта (бажано), розуміння принципів мережевої безпеки, навички у сфері обчислювальної техніки та програмування (досвід програмування на мовах високого та низького рівня і реверс-інжинірингу шкідливого програмного забезпечення), практика здійснення аналізу слідів залишених у ході атак експлоітів та шкідливого програмного забезпечення, володіння українською та англійською мовами.

Нині відомо, що Чернівецьку область від кіберзлочинності захищатимуть 5 агентів. Відповідно є 4 вакантних місця на посаду інспектора та 1 на посаду спецагента. 

Приймання анкет та відповідних документів кандидатів на службу в підрозділи кіберполіції здійснюватиметься виключно в режимі on-line через офіційний веб-сайт Міністерства внутрішніх справ України з 15 жовтня по 1 листопада 2015 року.
 
Інформацію щодо умов проведення конкурсу та порядок відбору кандидатів на заміщення вакантних посад територіального міжрегіонального органу Департаменту кіберполіції МВС України можна отримати за тел. 374-37-38 (внутрішній 37-38) та 374-37-13 (внутрішній 37-13) або ознайомитися на офіційному веб-сайті Міністерства внутрішніх справ України.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: УМВС України у Чернівецькій області

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж