Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Каспрук не хоче захищати простих людей у Чернівцях

Головуючий на сесії нехтує регламентом міськради
У Чернівцях триває продовження останньої сесії 6 скликання міськради. 

Минулого разу народні обранці зупинилися на 11 питанні. Таким чином, їм залишилося розглянути близько 20 рішень.

Нині до порядку денного депутати намагалися додати ще одне питання, котре таке важливе для чернівчан. Мова йде про соціальний захист населення.

-У зв’язку зі складним матеріальним становищем простих людей та з метою відновлення соціальної справедливості, на підставі ст. 55 Регламенту чернівецької міської ради, просимо поставити на голосування позицію щодо включення 12 питанням порядку денного 70 сесії проекту рішення "Про захист простих людей", - запропонував депутат Валерій Чинуш.

Натомість в Олексія Каспрука така пропозиція ентузіазму не викликала. Очільник сесії знайшов у ній політичний підтекст.
 
Олексій Каспрук традиційно порушив регламент. Питання, яке підтримала більшість із зареєстрованих депутатів, мер не додав до порядку денного.

-Як ви можете вести сесію, якщо ви порушуєте регламент? – обурилися присутні на сесії депутати.

Олексію Каспруку нагадали, що його колеги у Києві, Львові та Житомирі вже погодили рішення про захист простого населення.
 
До прикладу, мер Києва Віталій Кличко вже відкрив торгові точки, де хліб вартує ледь не вдвічі дешевше, ніж у звичайних магазинах. 
 
-Чого ми чекаємо? Щоб люди прийшли під стіни міської ради з простягнутою рукою? - наголошує депутат міськради Володимир Бешлей. - Натомість, у порядок денний додали десяток «шкурних» питань Бурбака. Коли ми збирали підписи на підтримку простих людей, то Бурбак збирав підписи для свої "шкурняків", які вже 12 сесію протягуються.


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж