Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У ЧНУ поговорять про вплив АТО на становище національних меншин

Відбудеться «круглий стіл» «Буковина багатоетнічна» ГО «Квадрівіум» запрошує представників органів державної влади, культурних товариств національних меншин, експертів, науковців до участі у «круглому столі» «Буковина багатоетнічна», що відбудеться у Чернівцях 24 листопада о 14.00 у Блакитній залі Резиденції буковинських митрополитів (вул. Коцюбинського 2, ІІ поверх).
 
Круглий стіл організований Українською миротворчою школою спільно з ГО «Квадрівіум», ГО «Сприяння міжкультурному співробітництву» та кафедрою міжнародних відносин ЧНУ за фінансового сприяння Посольства Великої Британії в Україні.
 
Метою проведення заходу є актуалізація проблеми та просування ідеї багатоетнічності в Чернівецькій області як позитивного фактору формування толерантної ідентичності мешканців регіону без протиріччя між етнічною ідентичністю та українським громадянством.
 
У ході заходу заплановано обговорення наступних питань:
1. Ситуація із забезпеченням прав національних меншин у Чернівецькій області;
2. Вплив Євромайдану, зміни влади та проведення АТО на становище національних меншин;
3. Шляхи покращення дотримання прав національних меншин та сприяння інтеграції локальних і загальнодержавної ідентичностей.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж