Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У Чернівцях ім’ям січового стрільця назвали найгіршу вулицю, – Старик

Фото: Ігоря Константинюка © "Чернівецький промінь"

Громадський діяч звинувачує чернівецьку владу у антиукраїнській діяльності


Відомий громадський діяч, видатний краєзнавець, багаторічний керівник Українського Народного дому Володимир Старик звинуватив депутатів міської ради і міського голови Каспрука у "загальній антиукраїнській направленості діяльності".
 
– Я хочу нагадати вам одну історію, яка з моєї точки зору є абсолютно ганебною, коли в червні цього року, на вимогу громадськості перейменувати вулицю Московської Олімпіади на вулицю Січових стрільців, міська рада відмовилася це зробити, – обурюється пан Старик. – І в цьому свою ганебну роль зіграли і Олексій Каспрук, і Кушнірик, і Коломієць такий колишній депутат, пані Козлова, і Калмикова, ви знаєте  об’єдналися всі – ліві, праві лише, щоб в Чернівцях не було пам’яті Січових стрільців.
 
За його словами, останнє рішення міської ради перейменувати вулицю Кіровоградську на вулицю Василя Вишиваного – є просто знущанням над історичною пам’яттю.  
 
Кіровоградська – це кілька будиночків на кривій неасфальтованій вулиці, і якщо якісь гість з Австрії чи зі Львова чи деінде приїде в Чернівці і подивиться як в Чернівцях шанують пам’ять 18-того року, то це є просто ганьбою, – наголошує Володимир Старик. – І я думаю, що Олексій Каспрук, який можливо чує мене сьогодні, зробить заходи для того, щоб ветувати це рішення і не допускати такої ганьби. В Києві вулиця Січових стрільців – це колишня вулиця Артема, одна з найкращих парадних вулиць, а в Чернівцях це найгірша вулиця, яку тільки можна собі уявити. Ганьба!
 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж