Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Рада створила Державне бюро розслідувань

Прокуратура буде остаточно позбавлена функції досудового розслідування 
Верховна Рада прийняла закон про Державне бюро розслідувань (№ 2114).
 
За це рішення проголосував 241 народний депутат із 344 зареєстрованих у сесійній залі.
Як сказав голова Комітету ВР з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Андрій Кожем'якін, бюро буде розслідувати злочини, якими раніше займалася прокуратура, а саме - злочини, скоєні вищими посадовими особами, державними службовцями, суддями та працівниками правоохоронних органів, крім випадків, коли ці злочини віднесені до підслідності детективів Національного антикорупційного бюро, і військових злочинів.
 
Таким чином, прокуратура буде остаточно позбавлена функції досудового розслідування


Законом визначається, що директора бюро призначає президент України за поданням прем'єр-міністра, згідно з результатами відкритого конкурсу на зайняття посади директора.
За словами радника міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Антона Геращенка, "сама боротьба за крісло генерального прокурора тепер стане менш запеклою".
Перший заступник і заступник директора призначаються на посаду і звільняються директором бюро за поданням конкурсної комісії.
Також визначається гранична чисельність центрального апарату і територіальних управлінь ДБР на рівні 1,5 тис. чол.скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: УНІАН

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж