Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У Чорторийському інтернаті хворі купують ліки за власні кошти

А за погану поведінку дітей зачиняють в ізоляторі
Як уже повідомляв promin.cv.ua, Департамент реалізації НПМ Секретаріату Уповноваженого ВР України з прав людини провів перевірку місць несвободи у Чернівцях.

Якщо колишній СІЗО (установа виконання покарань №33) виявився зразковим для ізоляторів по всій Україні, то в Чоторийському психоневрологічному інтернаті умови виявилися жахливими.

Як повідомляють представники Центру інформації про права людини, На момент візиту в інтернаті перебували 124 підоічні. Вони сплять на поламаних ліжках, протягом дня не мають доступу до них, проводячи час у приміщенні з лавицями. Мало того - діти змушені за власні кошти купувати ліки.

Медичне обслуговування в інтернаті не проводять навіть попри те, що штат медпрацівників повністю укомплектований. На посаді лікаря-психіатра працює викладач медколеджу, який не має права призначати лікування.

Кульпрацівниця у закладі поєднує свої безпосередні обов’язки з бухгалтерією, забезпеченням та опікунством 76 підопічних.

Крім того, під час розмов з підопічними контролери виявили кімнату-ізолятор, в якій під замком перебувають діти, покарані за погану поведінку.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж