Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Нардеп з Буковини Оксана Продан очолила список депутатів-реформаторів

"Реанімаційний пакет реформ" оприлюднив рейтинг головний реформаторів у Верховній Раді
"Реанімаційний пакет реформ" оприлюднив свіжий рейтинг депутатів-партнерів у законодавчій роботі у Верховній Раді України. Згідно з даними організації, перше місце з 18 законопроектами займає народний депутат, голова Всеукраїнського об'єднання малого та середнього бізнесу "Фортеця" Оксана Продан.

Також у топ-10 увійшли три представники БПП, по два депутати - від "Самопомочі" і "Радикальної партії", по одному - від "Народного фронту" і "Батьківщини", а також один позафракційний депутат.

На рахунку Оксани Продан 18 законодавчих ініціатив, десять з яких стали законами. Таким чином, вона є лідером серед депутатів-партнерів РПР як кількісним показником, так і за показником ефективності. За сумарним показником (прийняті законопроекти, а також ті, які знаходяться на розгляді), 2-3 місця займають Ганна Гопко (позафракційна) і Віктор Чумак (БПП). На їх рахунку 18 і 17 законопроектів відповідно.

Всього депутати восьмого скликання прийняли 53 закони, розроблених спільно з РПР. Вісім з них - в листопаді. За словами експерта РПР Ярослава Юрчишина, листопад став одним з найбільш плідних місяців за весь час роботи Верховної Ради України восьмого скликання.
Нардеп з Буковини Оксана Продан очолила список депутатів-реформаторів
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: "Левый Берег"

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж