Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Каспрук підписав звернення депутатів щодо відставки Яценюка

Фото: promin.cv.ua
Текст звернення оприлюднено на сайті міської ради  
Чернівецький міський голова Олексій Каспрук у останній день підписав «Звернення депутатів Чернівецької міської ради VII скликання до Верховної Ради України та Президента України щодо ініціювання  недовіри Кабінету Міністрів України  та відставки Прем’єр-міністра України А. Яценюка».

Нагадаємо, під час останнього пленарного засідання звернення ініціювали депутати від фракції «Свобода», його підтримав 31 депутат.

Звернення до Верховної Ради України  та Президента України повинні надіслати терміновою телеграмою, контроль за виконанням рішення депутати поклали на Олексія Каспрука.
Текст звернення оприлюднено на сайті міської ради.
 
ЗВЕРНЕННЯ
депутатів Чернівецької міської ради VII скликання 
до Верховної Ради України та Президента України щодо ініціювання  недовіри Кабінету Міністрів України  та відставки Прем’єр-міністра України А.Яценюка
 
 
Результатом року діяльності уряду на чолі з Прем'єр-міністром А. Яценюком, який прийшов до влади на крові героїв Революції Гідності та російсько-української війни, стало божевільне зростання комунальних тарифів, урізання соціальних стандартів, намагання розпродати стратегічні та прибуткові підприємства і землю сільськогосподарського призначення, свавілля каральних органів, переслідування політичних опонентів, кидання за грати націоналістів-учасників війни та революції, волонтерів. Замість того, щоби вживати дієвих управлінських заходів для реанімації державної економіки та покращення якості життя українців, Яценюк та його уряд займалися лише імітацією реформ, лобіюванням інтересів олігархічних кланів, знищенням політичних конкурентів.

Незважаючи на обіцянки у 2013 році ще тоді опозиціонера А.Яценюка зменшити тарифи на природний газ, електроенергію та комунальні послуги, за ініціативи його ж уряду з 1 квітня 2015 р. у рази було збільшено тарифи на енергоносії для населення без будь-яких на те економічних обгрунтувань. Газ власного видобутку відданий у розпорядження олігархів, а населенню продають набагато дорожчий імпортний газ. Мільярди кубів газу зникають на потреби "спільного користування” з приватними структурами.
А уряд вже витратив понад 1 млрд. доларів на постачання газу та електроенергії на тимчасово окуповані території Донбасу, знаючи, що рахунки за поставлені енергоресурси ніхто не оплачує.

В чому справді уряд А.Яценюка досягнув "успіху”, так це в небачених до цього обсягах корупції. А.Яценюк та його уряд ігнорують підтверджені перевірками Держфінінспекції факти багатомільярдної корупції в урядах України та не вживають заходів щодо відшкодування завданих державі збитків. Покараних за корупцію немає. Кримінальні провадження не доведені до суду. Дії чинних високопосадовців не дають змоги розслідувати корупцію уряду Азарова та повернути награбоване державі. Немає реакції на підтверджені СБУ корупційні дії чинного уряду та інших державних посадових осіб, умисно спрямованих на доведення до банкрутства державних підприємств.
Депутати Чернівецької міської ради закликають Верховну Раду і Президента України розглянути питання відповідальності та відставки уряду під керівництвом Арсенія Яценюка за підсумками року його діяльності через провальну соціально-економічну політику, захист інтересів олігархів, небажання боротися з корупцією та наміри розпродати  державне майно в умовах війни.
 
Депутати Чернівецької міської ради
VІІ скликання
18.12.2015

 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж