Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Чернівціобленерго може обмежити водоканалу подачу світла на початку 2016 року

В обленерго незадовлені, як комунальники віддають борги
ПАТ ЕК «Чернівціобленерго» вкотре занепокоєне ситуацією з оплатою за електроенергію КП «Чернівціводоканал». З початку 2015 року заборгованість цього комунального підприємства сягнула 53 мільйони 519 тисяч гривень.

Як повідомляється в заяві "Чернівціобленерго", через неповні розрахунки за спожиту електроенергію сума боргу невпинно зростала. На початок грудня 2015 року вона становила 65 мільйонів 190 тисяч гривень. Приріст заборгованості із початку року склав 11 мільйонів 671 тисячу гривень.

Наразі, спливає термін дії цьогорічного затвердженого трьохсторонього графіка оплати за електроенергію. ПАТ «ЕК «Чернівціобленерго» направило до керівництва КП «Чернівціводоканал» новий графік оплати поточного споживання електроенергії  на січень-квітень 2016 року.

Якщо в січні 2016 року КП «Чернівціводоканал» не дотримуватиметься стовідсоткової проплати за спожиту електроенергію, відповідно до графіка розрахунків, ПАТ ЕК «Чернівціобленерго» обіцяє обмежити електроенергію на об’єктах КП «Чернівціводоканал» до рівня споживання та проплати за неї.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Прес-служба ПАТ «ЕК «Чернівціобленерго»

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж