Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У Чернівцях провели «Різдвяний турнір» зі швидких шахів

Перемогу святкував Микола Євстаф'євич

У клубі «Біла тура» провели «Різдвяний турнір – 2016» зі швидких шахів. Організатором змагань стала ЧМСО «Федерація шахів». У турнірі взяли участь 29 шахістів, які представляли Чернівецьку, Івано-Франківську, Хмельницьку та Дніпропетровську області. Переможцем змагань став чернівецький кандидат у майстри спорту Микола Євстаф'євич. В активі Миколи 7 очок. На другій сходинці розташувався ще один представник Чернівців – кандидат у майстри спорту Валерій Кордубан – 6,5 очка.

Трійку кращих замкнув 11-річний шахіст Олексій Білич, який також набрав 6,5 очка. Олексій став кращим і серед юнаків. Нещодавно на засіданні кваліфікаційної комісії Федерації шахів України Олексію Біличу присвоїли звання «кандидат у майстри спорту».

До п’ятірки кращих також потрапили Віктор Стороженко (Хмельницька область) – 6,5 очка та Георгій Мінтенко (Чернівецька область) – 6. Кращим серед ветеранів став чернівчанин Вадим Ковтунович – 4,5 очка, а серед дівчат – Діана Гаценко (Чернівці) – 2,5. Приз найкращого сільського шахіста з районів області отримав Василь Костащук (Вижницький район). Василь набрав 5 очок і посів 11 місце. 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж