Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У ЗНО в 2016 році обов'язковими будуть два предмети – директор УЦОЯО

Для вступу до ВНЗ випускник може вибрати не більше 4 предметів Обов'язковими для складання предметами у зовнішньому незалежному оцінюванні в 2016 році будуть два предмети - українська мова і математика, або історія України. Про це під час брифінгу повідомив директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій, передає УНН.
 
"Випускник поточного року загальноосвітнього навчального закладу з-поміж тих предметів, які вибирають, обов'язково повинен вказати два предмети, які будуть мати статус державної підсумкової атестації. Один є обов'язковим для всіх - це українська мова. Другий - повинен вибиратися поміж математики або історії України", - повідомив В.Карандій.
 
"Якщо особа бажає вступати до вищого навчального закладу і їй одночасно потрібно для вступу і історія України і математика, в загальному переліку предметів для ЗНО вона повинна вказувати статус результату. Але біля одного із предметів в реєстраційній формі вона обов'язково повинна поставити відмітку про те, що цей предмет буде здаватися іще й як державна підсумкова атестація. Тобто там оцінка буде визначатися не лише в шкалі 100-200 балів, а й в шкалі 1-12", - сказав В.Карандій.
 
Він також повідомив, що ЗНО обов’язкове для всіх випускників загальноосвітніх навчальних навчальних закладів і випускників професійних навчальних закладів, які бажають вступити у вищий навчальний заклад.

Процес реєстрації складається з визначення переліку предметів, з яких здавати тести. При цьому студенти повинні користуватися правилами прийому в університет і перелік сертифікатів ЗНО, які потрібні. За його словами, за окремою процедурою відбувається реєстрація для осіб, які перебувають непідконтрольних територіях, реєстрація для них можлива без надсилання поштою документів для реєстрації, а через електронну пошту. Особи, які перебувають в установах пенітенціарної служби і випускники професійно-технічних закладів освіти, які не планують вступати в університет здають іспити як державну підсумкову атестацію.
Зa фактом реєстрації для кожного учасника ЗНО буде створена інформаційна сторінка, куди, до отримання сертифікату, будуть приходити результати оцінювання за конкретні предмети. З документів треба документ підтвердження особи, документ, який підтверджує отримання середньої освіти.

 
"Для вступу до ВНЗ випускник може вибрати не більше 4 предметів… Серед них мають бути такі, які зареєструються як результати державної підсумкової атестації", - сказав В.Карандій.
 
З них обов’язковою є українська мова і на вибір математика, або історія України.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж