Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Міськрада подаватиме апеляцію через скасування заяви про недовіру Яценюку

Фото: Ігоря Константинюка
Депутати вважають, що скасування заяви депутатів сфальсифікували
Народні обранці на пленарному засіданні сесії міськради проголосували за подання апеляції щодо скасування рішення відправити звернення до Верховної Ради і Президента про недовіру Кабміну і Прем’єр-Міністру.

Нагадаємо, 18 грудня народні обранці підтримали звернення, ініційоване депутатами ВО «Свобода», щодо недовіри Кабінету міністрів та відставки Прем'єр-Міністра Арсенія Яценюка.

Згодом, 22 січня рішення скасував суд через звернення екс-депутата "Народного фронту” Сергія Лазарєва. Інформацію про скасування рішення міської ради від депутатів приховали. Їм стало відомо про це лише постфактум. 
Зрештою, депутати підтримали подання апеляції до суду щодо скасування рішення про звернення до Верховної Ради та Президента України про висловлення недовіри Кабінету міністрів та відставку Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка.
 
Крім того, депутатський корпус попросив Вищу раду юстиціі України перевірити законність дій судді Шевченківського району Галини Слободян, яка й скасувала звернення депутатів. На думку народних обранців, суддя поставили під сумнів їх права здійснювати представницькі функції в інтересах громади.


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж