Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

20-річна буковинка пішла служити до Збройних сил

Вона підписала контракт на три роки
Військова служба в Україні вважається «чоловічою» професією. Однак є чимало представниць прекрасної статі, які руйнують цей стереотип. Одна із таких дівчат – Дарія Величко із Круглика, - повідомляють "Хотинські вісті".
– Після навчання у Ставчанському професійному ліцеї твердо вирішила піти до війська, – розповідає дівчина.
– Завжди хотіла приміряти на себе форму, спробувати армійського життя. Чи не найсильнішим поштовхом до такого рішення стала розповідь мого викладача предмету «Цивільна оборона» про те, що його дочка служила у Збройних силах. Подумала: а чим я гірша? Оскільки на строкову службу дівчат не беруть, пішла за контрактом.
 
Матір Дарії - пані Інна пригадує, як відмовляла дочку від такого кроку, казала, що дівчата не повинні служити, наводила інші аргументи, проте та твердо стояла на своєму.
– Донька без мого відома пройшла медкомісію, – пригадує жінка, – і коли їй залишилося здати останні аналізи, поставила мене перед фактом: «Мамо, я йду в армію». Спочатку, звичайно, був шок, але коли побачила, як рішуче вона налаштована, змирилася. Тим більше, що у моїй родині служили і чоловік, і обидва брати. Звичайно, переживаю за неї, однак підтримую. Хоча переконана: до війська повинні йти хлопці, особливо у нинішній непростий час.

 
Нині юна контрактниця у навчальному центрі у м. Старичі на Львівщині, повідомили у районному військовому комісаріаті. Далі - служба в одній із військових частин ЗСУ. Це вирішуватиметься з урахуванням побажань та схильностей військовослужбовця.
Окрім Дарії, за останні три роки виявили бажання піти до війська ще чотири жительки району віком від 24-ох до 40 років.
Дарія каже, що хоче зрозуміти, чи справді військова служба – її покликання.

- Поки що підписала контракт на три роки. За цей час визначуся: чи продовжувати його, чи повертатися додому.
"...Коли бачиш, як здорові хлопці ховаються за медичними діагнозами чи якимись іншими причинами, аби не йти до лав Збройних сил, мимоволі захоплюєшся цією тендітною дівчиною, яка зробила справжній «чоловічий» вчинок", - ідеться у повідомленні.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: hotvisti.com.ua

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж