Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Каспрук не виділив пільговикам та атовцям землю, бо недооцінив їхню кількість

Фото: Ігоря Константинюка
Міський голова обіцяв до кінця минулого року виділити землю зазначеним категоріям
Міський голова Чернівців Олексій Каспрук не зміг виконати свою обіцянку про забезпечення всіх чернівчан, що стоять на пільговому обліку, земельними ділянками. Про це пише видання «Слово і Діло». Таку обіцянку мер Чернівців дав 28 вересня минулого року.

Тоді Каспрук заявляв, що міська влада зробить усе, щоб до кінця 2015 року всі учасники АТО та інші категорії пільговиків, які стали на чергу до містобудівного департаменту, отримали земельні ділянки. Станом на кінець вересня міська рада вже виділила на ці потреби 2 земельних масиви, на яких 170 учасників антитерористичної операції вже тоді отримали ділянки й мали змогу приступити до юридичних процедур оформлення.

Однак, станом на 16 грудня 2015 року на окремому обліку було зареєстровано 1160 заяв учасників антитерористичної операцій на виділення земельних ділянок для будівництва житлових будинків та 152 громадян на пільговому обліку індивідуальних забудовників.

В містобудівному департаменті Чернівецької міськради повідомили, що станом на 31 грудня 2015 року земельні зобов’язання перед учасниками АТО з боку влади міста виконані (ділянки були запропоновані всім військовим, хоча 702 з них іще не визначилися), а ось забезпечити землею інших пільговиків не вийшло: за фактом зі 152 осіб пільгові ділянки отримали лише 19 чернівчан.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Слово і діло

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж