Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

На Буковині стартує програма «вчителі англійської мови – агенти змін»

Фото: promin.cv.ua
Вона покликана покращити якість викладання іноземної мови  У рамках виконання Указу Президента України «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні» 21 лютого 2016 року в області відбудеться відкриття Програми «Вчителі англійської мови – агенти змін», розробленої спільними зусиллями Британської Ради та громадської ініціативи GoGlobal у рамках національної кампанії «Україна Speaking».
 
Програма спрямована на покращення якості викладання англійської мови в Україні; підготовку тренерів з англійської мови, які надаватимуть методичну допомогу вчителям англійської мови у районних центрах області.
 
Перший етап проекту реалізується в обласних центрах Львівської, Волинської, Чернівецької, Черкаської, Вінницької, Дніпропетровської,  Херсонської областей та м. Києві. З 7 областей-учасників проекту відібрано по 1 вчителю з кожного району області.
 
21 - 26 лютого 2016 р.  триватиме перший тренінг, метою якого є вдосконалення професійної майстерності вчителів англійської мови. Також будуть визначені найкращі кандидати для участі в тренінгу для тренерів, що відбудеться в серпні цього ж року.
 
Програма «Вчителі англійської мови – агенти змін» триватиме до грудня 2016 року. Передбачається, що в рамках програми в Чернівецькій області буде проведено понад 20 тренінгів з вчителями різних категорій та стажу роботи.скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Чернівецька ОДА

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж