Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Порошенко ветував закон щодо декларацій високопосадовців

Фото: economics.unian.ua
Натомість він пообіцяв подати свій варіант закону на розгляд у ВР  Президент застосував право вето до закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей подання службовими особами декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру у 2016 році» і направив його до Верховної Ради України з пропозиціями, погодженими з Євросоюзом. Про це повідомляє офіційний сайт голови держави.
 
«Я прийняв рішення, що заветую Закон, який сьогодні надійшов з парламенту і подаю законопроект від імені президента, який визначаю як невідкладний і прошу парламент розглянути його у вівторок», – повідомив Петро Порошенко під час зустрічі з представниками громадських організацій щодо обговорення запровадження системи електронного декларування.
 
Петро Порошенко зазначив, що пропозиції, розроблені Адміністрацією президента і громадянським суспільством, підтримав Євросоюз. Відповідний лист з висновками за підписами двох єврокомісарів – комісара з питань європейської політики сусідства та перемовин із розширення Йоганнеса Хана та комісара з питань міграції, внутрішніх справ і громадянства Дімітріса Аврамопулоса голова держави отримав увечері 12 березня.
 
Президент повідомив, що серед основних змін, які пропонуються, є зобов’язання всіх високопосадовців подати електронні декларації в 2016 році. Так само у цьому запроваджується кримінальна відповідальність за значні порушення у декларуванні. Петро Порошенко наголосив, що цей документ допоможе Україні продовжити боротьбу з корупцією.
 
Президент закликав народних депутатів підтримати новий законопроект на засіданні Верховної Ради 15 березня.
 
Як заявив раніше цього тижня голова Верховної Ради України Володимир Гройсман, парламент наступного пленарного тижня розгляне, серед іншого, законодавчі зміни, спрямовані на виконання плану дій лібералізації Європейським союзом візового режиму для України.
 
Запровадження електронного декларування чиновниками є однією з умов, яку Україна мала виконати для запровадження безвізового режиму з Євросоюзом. Тим часом у ЄС уже багато разів заявляли, що й нинішня версія закону не відповідає ні міжнародним стандартам, ні вимогам, виконання яких було передумовою візової лібералізації.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Радіо «Свобода»

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж