Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Чернівчани витрачають кошти за воду і тепло двічі

Спершу, оплачують комунальні тарифи, а з бюджету міста утримують ці комунальні підприємства, каже депутат

Гроші, які б мали іти на благоустрій міста, ідуть на утримання збиткових підприємств, - розповів на своїй прес-конференції керівник фракції партії Рідне Місто Василь Продан. Він розкритикував те, як міська влада хоче освоїти торішній залишок міського бюджету. За його словами, чимала частка цих грошей іде на підтримку аеропорту та водоканалу, які є збитковими підприємствами. 
– Крім того, що ми платимо за воду і тепло за завищеними тарифами, так ще й міськрада з міського бюджету бере гроші на підтримку цих підприємств, - каже В. Продан. – Тобто мало того, що ми заплатили тариф, у який закладені кошти на утримання вищезгаданих комунальних підприємств, так ще й гроші, які мали б іти на освітлення, дороги, тротуари, садочки, лікарні, знову ж таки, ідуть на підтримку тих підприємств.
 
Також керівник фракції «Рідне місто» висловив думку, що частину коштів міського бюджету можна витратити на те, щоб викупити приміщення колишньої книгарні «Кобзар» у центрі Чернівців, яке зараз належить російському банку. В. Продан вважає, що для цього можна виділити з неосвоєних торік бюджетних коштів 10 мільйонів гривень.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж