Чернівецький Промінь логотип

Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

«Буковина» здобула виїзну перемогу над «Вересом»

Переможний гол на рахунку дебютанта Ігоря Бойчука

У 17 турі друголігової першості України  «Буковина» протидіяла  на виїзді конкурентові у боротьбі за вихід до першої ліги – колективу «Верес» (Рівне). До сьогоднішнього матчу колектив з Рівного посідав друге місце. Цікаво, що місце у стартовому складі команд отримали Ігор Носарєв  та Ярослав Рафальський. Минулого року Ігор захищав кольори «Вересу», а ось Ярослав діяв у захисній ланці «Буковини». Тепер ці виконавці помінялися місцями, а Рафальський навіть встиг стати капітаном рівненської команди. Минулорічний капітан «Вересу» - захисник Микола Жовтюк перебував у запасі… «Буковини». Звертала на себе увагу також присутність у складі господарів вихованців буковинського футболу – півзахисника Бориса Орловського та нападника Олександра Лакусти.

У дебюті гри краще виглядали наші земляки. На 13 хвилині зустрічі кутовий виконав Дмитро Осадчий, а головою пробивав Василь Палагнюк. На жаль, м’яч у ворота суперника не влучив. Через дві хвилини воротам «Вересу» загрожував Олександр Темерівський, однак гравець влучив у футболіста рівненської команди.

На 18 хвилині після подачі кутового намагався влучно пробити головою гравець «Вересу» Микита Ткачов – м’яч оминув «рамку» «Буковини». А за сім хвилин до завершення основного часу першого тайму міг вийти на «побачення» з голкіпером «Буковини» Володимиром Мельниченком  екс-гравець чернівецької команди Борис Орловський. На щастя, півзахисник нашої команди Тарас Сивка ліквідував небезпечний момент.

Початок другого тайму запам’ятався невдалим «пострілом» Дмитра Осадчого, який після передачі Василя Палагнюка  не зміг влучити у ворота. На 70 хвилині матчу той же Дмитро Осадчий завдавав небезпечного удару по «рамці» господарів. І цього разу Дмитрові відзначитися не вдалося. Через дві хвилини небезпечний простріл з лівого флангу зробив Тарас Сивка. На жаль, замкнути простріл Тараса не змогли ані Василь Палагнюк, ані Антон Батрак.

На 80 хвилині воротар Володимир Мельниченко зреагував на удар гравця «Вересу» Тараса Коблюка, а згодом підопічні Віктора Мглинця організували результативну атаку. На 86 хвилині після подачі з правого флангу Олександра Темерівського ліквідувати небезпеку не зміг голкіпер «Вересу» Сергій Семено, а новачок «Буковини» Ігор Бойчук, який вийшов на заміну, переправив м’яча у ворота суперника.

Вже у додані хвилин перспективний штрафний виконував новий капітан чернівецької команди Василь Палагнюк, однак м’яч став легкою здобиччю Сергія Семено.

«Буковина» перемогла з рахунком 1:0 та вийшла на четверте місце. 10 квітня підопічні Віктора Мглинця прийматимуть колектив «Нікополь – НПГУ», який посідає останнє місце. Те, що «Нікополь – НПГУ» - аутсайдер змагань, не повинно розслабляти наших земляків. Цей сезон показує, що відібрати очки у лідерів може будь-яка команда. Матч «Буковина» - «Нікополь – НПГУ» розпочнеться о 16 годині.

«Верес» (Рівне) – «Буковина» (Чернівці) – 0:1 (0:0)

2 квітня. Рівне. Стадіон «Авангард». 4800 глядачів.

Арбітр – Скрипак (Київ), асистенти арбітра – Рибченко (Запоріжжя), Сукравцев (Бердянськ), четвертий арбітр – А. Шандор (Львів), спостерігач арбітражу – Е. Валенко (Львів).

«Верес»: Семено, Рафальський, Ткачов, Притиковський, Спичка, Коцюмака (Лакуста, 75), Гарванко, Орловський (Логінов, 86), Лиховидько, Таргоній (Коблюк, 59), Яременко. Тренер – Віктор Богатир.

«Буковина»: Мельниченко, Носарєв, Найко,Темерівський, Осадчий (Бойчук, 84), Кохман (Луцюк, 90), Керчу, Батрак (Перін, 81), Рустамов, Сивка, Палагнюк. Тренер – Віктор Мглинець.

Гол: Бойчук (86).

Попередження: Батрак (17), Осадчий (28), Яременко (35), Лиховидько (49), Спичка (89).