Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У мережі перерахували, на яких авто їздять українські копи

Найбільше у формуванні автопарку Україні допомогла Японія
Нові патрульні поліцейські торік крім форми, отримали й нові автомобілі. З цією справою України в першу чергу допомогло партнерство з Японією. Крім того, для нової поліції торік придбали близько 300 автомобілів Renault.
Допоміг Україні і Європейський Союз. В рамках програми контролю кордону між Польщею, Україною і Білоруссю поліція Волині отримала 38 пікапів Isuzu. Також поліцейським віддали Hyundai, які купували під «Євро-2012» для роботи в аеропорту «Бориспіль».

Toyota Prius
У травні 2015 року уряд Японії передав Україні 348 автомобілів Toyota Prius. Машини призначалися для патрульної поліції Києва, яка, до речі, тоді ще навіть не вийшла на патрулювання вулиць столиці.
«Пріус» – це зовсім не подарунок Україні від Японії. Київські копи отримали «гібриди» в рамках так званого Кіотського протоколу. За цим протоколом українська влада передала японцям квоти на викиди парникових газів, які ми через розрухи в промисловості все одно не використовуємо.
Японці ж фактично розплатилися з нами автомобілями Toyota Prius, на яких тепер і їздить столична поліція.

Renault Dokker і Duster
У жовтні 2015 року парк патрульної поліції України поповнився ще майже трьома сотнями автомобілів. Цього разу двома моделями Renault. МВС купило 192 автомобілі Dokker і 104 машини Duster. Всього за «французів» міністерство заплатило 122,5 млн гривень.

Renault Kangoo
У серпні 2015 року в Львові представили поліцейські Renault Kangoo. Тоді багато журналістів писали, що поліцейські пересядуть на «Рено Каблучок» – так цю модель називають деякі автомобілісти. Насправді ж Renault Kangoo були закуплені у 2012 році ще для міліції Києва. Пізніше машини перефарбували під поліцейські і передали в Львів.

Hyundai Sonata
Ці машини раніше працювали таксистами в одній зі столичних компанії. Їх купували спеціально під «Євро-2012», щоб обслуговувати гостей, що прилітають до «Борисполя», і, відповідно, що відлітають з нього.
Чемпіонат з футболу пройшов, а машини виявилися не потрібні. Тому їх вирішили передати патрульної поліції. Всього «копам» віддали 85 таксомоторів Hyundai Sonata. Частина з цих автомобілів зараз патрулює трасу Київ – Бориспіль.

Isuzu D-Max
У вересні 2015 року незвичайні патрульні машини отримала поліція Волині. Їм дісталося 38 пікапів Isuzu D-Max. Ці машини офіційно в Україні навіть не представлені. Судячи з усього, купували їх в Польщі. А спонсорував покупку – Європейський Союз.
Машини були куплені в рамках спільного проекту з Польщею і Білоруссю. Виділяючи гроші, зокрема, на машини, ЄС намагається зробити кордон між собою і країнами колишнього СРСР безпечнішим.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: AutoNews

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж