Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Парк у центрі Чернівців потопає у смітті

Фото: Галини Маслак
Парк не входить у "Стратегічний план розвитку міста", а в проекті бюджету на 2016 рік не передбачені кошти на його розвиток
Активістка Галина Маслак стурбована станом парку Шиллера, який розташований в центрі Чернівців.
 
"Парк імені Шиллера міг би стати одним з улюблених як для студентів, так і для місцевих жителів. Навесні він просто потопає в зелені… і в смітті", пише дівчина у своєму блозі.
 
"Парк не входить у "Стратегічний план розвитку м. Чернівці на 2012-2016 р.р.”, не підпорядковується жодному управлінню чи департаменту міської ради (у порівнянні – парк Жовтневий та парк культури і відпочинку ім. Т. Г. Шевченка підпорядковуються Управлінню культури), а в проекті бюджету на 2016 рік не передбачені кошти на розвиток парку", зазначає Галина.
 
Щоб дізнатися, хто ж відповідальний за благоустрій, на чиєму балансі перебуває парк та скільки коштів було виділено на його утримання за останні кілька років, активістка наділала запит до Чернівецької міської ради. Однак через 5 днів отримала відповідь, що «у зв’язку з необхідністю надання інформації за 2010-2016 роки Ваш запит на інформацію буде розглянутий протягом 20-ти робочих днів». 
 
"Тим часом, прогулюючись сьогодні в парку ім. Шиллера, я зустріла нову поліцію. Поліцейські говорять, що патрулюють тут поки що лише вдень, хоча найбільшої уваги ця територія потребує саме вночі. Захисники порядку скаржаться на відсутність лавок та зауважують, що в травні розглядатиметься питання про патрулювання парку і в нічний час", додає блогер.
 
Активісти вирішили взяти ситуацію з парком у свої руки. У рамках програми «Активні громадяни» вони склали проект щодо парку Шиллера «Концептуальний парк», який підтримала Британська Рада в Україні. Кожен охочий, хто бажаєте допомогти зробити парк затишним і комфортним для чернівчан і гостей міста, може написати свої пропозиції на електронну скриньку halyna.maslak@gmail.com
 
Парк у центрі Чернівців потопає у смітті
Парк у центрі Чернівців потопає у смітті
Парк у центрі Чернівців потопає у смітті
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж