Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Містян запрошують на фольклорно-етнографічне свято «Христос воскрес! Воскресне Україна!»

Фото: religions.unian.ua
Захід відбудеться у музеї під відкритим небом третього травня
3 травня о 13.00 у Чернівецькому обласному музеї народної архітектури та побуту відбудеться фольклорно-етнографічне свято «Христос воскрес!  Воскресне Україна!». Захід проводять з метою зберегти багатовікові традиції великодньої обрядовості буковинського краю, джерела автентичного фольклору народних ремесел. 
Свято сприятиме збереженню, розвитку та відродженню традицій,  обрядової культури, діяльності фольклорно-етнографічних колективів краю з вивчення автентичних матеріалів, збагаченню їх репертуару, відродженню яскравих великодніх обрядових дійств.
У програмі:
  • 13.00 – 15.00 Пролог свята. Хореографічна композиція «Великдень на Буковині» та вокально-хореографічна композиція «Допоки ми є - Україна не буде одна».
  • 15.00 - 17.00    Соціально-культурна акція  «Село на нашій Україні - неначе писанка, село..» (фестивальне поле). 
  • 15.00 - 17.00   «Великдень  усіх нас на гостини просить». Виступи аматорських колективів біля музейних садиб.
  • 17.00 - 19.00   Відпочинок та розваги.
Упродовж дня працюватиме ярмарок виробів народних майстрів, а заклади громадського харчування пропонуватимуть відвідувачам музею та гостям свята смачні буковинські страви і напої. Для дітей буде діяти ігровий майданчик з гірками, гойдалками та іншими розвагами.  У цей день до  музею народної архітектури та побуту (вул. Московської Олімпіади, 38б)  з 12 години  додатково курсуватимуть тролейбуси маршруту №4.
Вхід до музею – платний: для дорослих – 25 грн, для дітей, студентів, пенсіонерів –10 грн. 
Організатори свята: управління культури Чернівецької ОДА, учбово-методичний центр культури Буковини, Чернівецький обласний музей народної архітектури та побуту.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж