Чернівецький Промінь логотип

Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

«Буковина» обіграла на виїзді «Арсенал – Київщину»

29 квітня наші земляки прийматимуть «Енергію»

У 20 турі друголігової першості України чернівецька «Буковина» протидіяла на виїзді команді «Арсенал – Київщина» (Біла Церква). Незважаючи на своє перебування у нижній частині турнірної таблиці, підопічні екс-захисника «Буковини» Миколи Литвина цьогоріч зуміли обіграти претендентів на вихід до першої ліги – стрийську «Скалу» та рівненський «Верес». Тому на команду Віктора Мглинця очікував серйозний суперник.

На жаль, напередодні матчу наша команда мала проблеми зі складом. Зокрема, вирушив у Канаду досвідчений Олег Керчу. З різних причин також не змогли вирушити до Білої Церкви захисник Володимир Найко та півзахисник Тарас Сивка. Натомість вперше отримав місце у стартовому складі «Буковини» 18 – річний півзахисник Єгор Демченко. Повернувся до основи чернівецького колективу Андрій Кохман, який пропустив домашню гру з «Інгульцем».

Вже на початку матчу ініціативою заволоділи підопічні Віктора Мглинця. На 4 хвилині гри пробивав головою Василь Палагнюк. На жаль, у ворота Василь не влучив. А згодом ніхто не зміг відгукнутися на простріл Ігоря Бойчука. На 8 хвилині воротам «Буковини» загрожував гравець господарів Володимир Шваб, який вразив ворота чернівчан у матчі першого кола. Влучити у «рамку» Володимир не зміг. Через шість хвилин на ударну позицію виходив Юрій Перін, який пробив повз ворота.

На 21 хвилині матчу капітан «Буковини» Василь Палагнюк віддав передачу на активного Єгора Демченка. «Пострілу» дебютанта нашої команди трохи забракло влучності. А через п’ять хвилин той же Єгор Демченко зробив простріл на кут воротарської суперника, а Ігор Бойчук перервав м’яча у ворота «Арсеналу – Київщини». Ще до перерви шанси відзначитися мали Олександр Темерівський, Єгор Демченко, однак команди пішли на перерву з мінімальною перевагою «Буковини».

На початку другого тайму футболісти «Арсеналу – Київщини» заграли активніше, однак це не принесло господарям поля позитивних результатів. А на 63 хвилині небезпечно пробивав по «рамці» суперника Василь Палагнюк. Серед моментів, які створювали господарів, відзначимо удар досвідченого нігерійського захисника «Арсеналу – Київщини» Харрісона Омоко, який не влучив у ворота «Буковини» після подачі кутового. А вже у доданий арбітром час підопічні Віктора Мглинця зуміли розвіяти усі сумніви щодо своєї перемоги. У воротах суперника «розписався» Василь Палагнюк, який отримав передачу від Антона Батрака.

«Буковина» святкувала перемогу з рахунком 2:0 та перебуває на четвертому місці. Тепер на чернівецьку команду очікує домашній поєдинок з колективом «Енергія НК» (Нова Каховка), який відбудеться 29 квітня. Початок гри – 17:00.

«Арсенал – Київщина» (Біла Церква) - «Буковина» (Чернівці) – 0:2 (0:1)

23 квітня. Біла Церква. Стадіон «Зміна». 700 глядачів.

Арбітр – Маляр (Хмельницький), асистенти арбітра – Шевчук (Рівне), Ющишин (Тернопіль), четвертий арбітр – Бич (Київ), спостерігач арбітражу – Циганков (Тернопіль).

Склад «Буковини»:Мельниченко, Носарєв, Жовтюк, Темерівський, Осадчий, Кохман (Луцюк, 86), Перін (Ключик, 83), Демченко, Бойчук (Батрак, 68), Рустамов, Палагнюк. Запасні: Філіпенко, Шишигін, Геник. Тренер – Віктор Мглинець.

Голи: Бойчук (25), Палагнюк (90+2).

Попередження:Музиченко (11), Литвиненко (26), Омоко (33), Бойчук (67), Жовтюк (73).

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

купити квартиру Чернівці

23:36
Режисерка Марина Богомаз розповіла про премʼєру вистави «Казки на поді» у Чернівцях
ВІДЕО
23:09
У 70 років став рекордсменом «Книги рекордів України»
22:41
Розвиток прикордонної інфраструктури: у Чернівцях відбулась українсько-румунська конференція
21:13
Ціною власного життя захищали Батьківщину: буковинці прощаються з відважними Героями
ВІДЕО
20:46
У Чернівцях сім’ям загиблих героїв вручили посмертні нагороди
ВІДЕО
20:11
Учень Чернівецького ліцею №1 увійшов до національного фіналу Міжнародної Економічної Олімпіади