Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

При облраді створили відділ з питань адміністративно-територіальної реформи та децентралізації

Фото: Руслана Козлова, "Чернівецький промінь"
Таке рішення прийняли депутати під час пленарного засідання п’ятої сесії Чернівецької облради
Під час пленарного засідання п’ятої сесії Чернівецької облради прийняли рішення створити у складі виконавчого апарату крайового парламенту новий структурний підрозділ – відділ з питань адміністративно-територіальної реформи та децентралізації, повідомляє прес-служба обласної ради. Таким чином депутати схвалили відповідну ініціативу свого колеги Михайла Чорнея (фракція «Самопоміч»). 
 
Керівник обласної представницької влади Іван Мунтян підтримав цю ідею, адже процес створення об’єднаних територіальних громад, який набирає темпів на теренах області, виявив низку суттєвих недоліків щодо організації супроводу цієї роботи. Серед них – брак відповідної інформації, слабка законодавча та нормативна база, недостатня організаційна та методична підтримка з боку органів місцевої, регіональної та центральної влади. Такий стан справ викликає чимало нарікань з боку депутатів, громадських активістів і посадовців та негативно позначається на громадській думці стосовно перебігу самоврядної реформи.  

Завдання нового відділу виконавчого апарату обласної ради, у штаті якого працюватимуть 3 фахівця відповідного профілю, полягатиме у наданні всебічної організаційної, інформаційно-методичної та практичної допомоги територіальним громадам та органам представницької влади базового рівня у вирішенні вкрай важливого завдання щодо реалізації заходів з реформування системи місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою. 

Голова Чернівецької обласної ради звернув увагу присутніх на сесії депутатів на те, що створення такого структурного підрозділу жодним чином не спричинить збільшення бюджетних видатків, оскільки оплата праці співробітників новоствореного відділу буде проводитись в межах наявного фонду заробітної плати.   

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж