Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

«Гаряча» сесія міськради у фотографіях

Фото: Ігоря Константинюка © "Чернівецький промінь"
Депутати боролися з перевізниками та відстоювали права власника Льодового майданчика
Сьогодні на сесії було "гаряче". Основними темами третього пленарного засідання сесії Чернівецької міськради стали страйк перевізників та конфлікт навколо "Льодового майданчика".
 
На початку засідання головного болю депутатам додали власники автобусних маршрутів. Вони поставили ультиматум: або перевізникам відшкодовують з міського бюджету по гривні за кожного пасажира, або підвищують тарифи на проїзд на 4 гривні або й більше. У іншому випадку транспорт у Чернівцях з 31 травня зупиниться.
 
У відповідь депутат Володимир Бешлей наголосив, що далеко не всі перевізники мають розрахунки та економічне обґрунтування підвищення тарифів, а безцього зростання плати за проїзд до 4 гривень є незаконним. 
 
Довго тривали обговорення і щодо введення двох представників міської ради до складу товариства «Льодова арена Чернівці».
 
Для представлення інтересів міської ради міський голова запропонував залучити Дмитра Макаренка з управління фізкультури і спорту та Ярослава Городенського з департаменту економіки. Однак власника Льодового майданчика Павла Польового не задовільнило таке рішення, адже воно було прийняте без його відома.
 
Депутатів також обурило те, що міська рада хоче втручатися у бізнес, у який не вклала жодної копійки. Після гарячих дискусій 23 депутати таки підтримали введення чиновників міської ради у товариство «Льодова арена Чернівці», але після перерви і виступу самого підприємця це питання зняли на довивчення.
 

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж