Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Перевізники шантажують депутатів з дозволу мера, – Бешлей

Фото: promin.cv.ua
Депутат переконаний, що підвищення пати за проїзд є незаконним 
Депутатів міської ради обурила заява перевізників міста про те, що вони планують припинити перевезення 31 травня, якщо тариф не зросте.

Так, представник партії Рідне місто Віталій Михайлішин заявив, що люди не зможуть дозволити собі їздити за 4 чи 5 гривень.
Тим часом, інший депутат від Рідного міста – Володимир Бешлей – переконаний, подібні заяви перевізники роблять лише тому, що міський голова дозволяє їм такий шантаж. Не потурбувався Олексій Каспрук і про ефективну роботу робочої групи, котра вивчала питання компенсації за перевезення за пільговиків.

– За місяць було лише два засідання цієї групи, яку ви, Олексію Павловичу, очолюєте. Причому на останньому про механізм компенсації ми не говорили. Ви озвучили ультиматум перевізників, зачитали лист і поставили членів робочої групи перед фактом – потрібно піднімати тариф до 4 гривень. Це є неконструктивна робота, бездіяльність виконавчих органів міської ради, – заявив Володимир Бешлей.

Крім того, депутат наголосив, що далеко не у всіх перевізників є розрахунки та економічне обґрунтування підвищення тарифів, а без них зростання плати за проїзд до 4 гривень є незаконим. скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж