Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Луганський фотограф привезе до Чернівців знімки з війни

У Чернівецькій обласній бібліотеці ім.Івасюка – фотовиставка Олександра Букреєва "S T R A D A"
27 травня о 11.00 в Чернівецькій обласній науковій бібліотеці ім.М.Івасюка відбудеться відкриття фотовиставки молодого луганського фотографа Олександра Букреєва "S T R A D A" (або «НАШІНЕНАШІ»).

Strada – має подвійне значення, яке допоможе більше розкрити головну ідею фотографій. Страда – це шлях, дорога, а також важкість, «час збирати врожай». Інша назва «НАШІНЕНАШІ» - це перш за все алюзія на книгу Довлатова «НАШІ» (де у художній формі розказуються історії життя дорогих письменнику людей).
 
– Мені бачиться, що така назва несе в собі іронію та трішки сарказму, адже те, що наразі в суспільстві відбувається поділення людей з «материку» й «інших» не є вірним, мета фотографій нагадати людям, що ніякої різниці немає між представниками Луганьска та інших міст. Щоб забезпечити найбільшу об’єктивність представлені знімки з «різним настроєм» - як ті, що відображають трагедію війни, так й ті, що відображають щастя навіть за умовами, у яких опинилось стільки людей. Як у Кустуріці: любов, щастя, смерть та трагедія. Адже це життя, – розповідає автор.
 
Під час відкриття виставки Олександр Букреєв розповідатиме про життя Луганська, долю його мешканців, особисті історії людей, що потрапили у вирій подій, а також - історію кожного знімку.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж