Чернівецький Промінь логотип

Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

«Буковина» не змогла обіграти вдома «Кремінь»

Підопічні Мглинця перебувають на п’ятому місці

У 25 турі друголігової першості України підопічні Віктора Мглинця приймали команду «Кремінь» (Кременчук). Це був останній домашній матч наших земляків у сезоні – 2015/2016. У разі перемоги над суперником, шанси нашого колективу на підвищення у класі значно покращувалися. Звісно, що у буковинців була надія на те, що «Інгулець» втратить очки у виїзному матчі з «Арсеналом – Києвом», а «Верес» не зможе переграти у рідних стінах херсонський «Кристал».

Вже з перших хвилин зустрічі наші футболісти загрожували воротам гостей. На 5 хвилині зустрічі небезпечний штрафний виконав Дмитро Осадчий, однак голкіпер «Кременя» Віталій Онопко ліквідував небезпеку. А згодом після навісу того ж Дмитра Осадчого не зміг переправити м’яча у ворота суперника Василь Палагнюк. На 15 хвилині гри нагоду відзначитися мав Юрій Перін, який замикаючи подачу з правого флангу, головою направив шкіряну кулю у стійку воріт суперника. Через 13 хвилин перспективний штрафний заробив Тарас Сивка. Ударові зі штрафного Дмитра Осадчого трохи забракло влучності.

На 30 хвилині зустрічі шанс відзначитися мали гравці «Кременя». На щастя, воротар «Буковини» Ігор Філіпенко зумів зреагувати на удар результативного гравця господарів Костянтина Чернія. Ще до перерви двічі на ударну позицію виходив Тарас Сивка, однак відзначитися нашому гравцеві не вдалося.

У дебюті другого тайму вдало зіграв Ігор Філіпенко, який зумів зреагувати на удар головою кращого бомбардира «Кременя» Ігоря Тимченка. На 56 хвилині зустрічі Олександр Темерівський зробив навіс на дальню стійку, а Василь Палагнюк, на жаль, не зумів переграти Віталія Онопка. Міг відзначатися і Тарас Сивка, однак також не зміг «розписатися» у «рамці» суперника. А за сім хвилин до завершення основного часу другого тайму небезпечний штрафний виконував Василь Палагнюк, однак м’яч став легкою здобиччю Віталія Онопка. Під завісу зустрічі футболісти «Кременя» мали шанс забити переможний гол. На ворота «Буковини» виходив гравець суперника Андрій Сторчоус, однак Єгор Демченко, який вийшов на заміну, зумів ліквідувати небезпеку.

Підсумок матчу – 0:0. Чернівецька «Буковина» опиналася на п’ятому місці. Щоправда, у підопічних Віктора Мглинця ще залишається невеликий шанс завершити сезон на третій сходинці. Для цього нашим землякам необхідно 1 червня обіграти на виїзді переможця друголігової першості України -2015/2016 – колектив «Колос» (Ковалівка), а також сподіватися на нічию у матчі «Інгулець» (Петрове) – «Скала» (Стрий).  Звісно, що це дуже казковий сценарій, однак у футболі трапляється і не таке…

«Буковина» (Чернівці) – «Кремінь» (Кременчук) – 0:0

27.05.2016 р. Чернівці. КСОП «Буковина».2158 глядачів.

Арбітр – Сахно (Київ), асистенти арбітра – Зоренко (Київ), Рибченко (Запоріжжя), четвертий арбітр – Кошура (Чернівці), спостерігач арбітражу – Александренко (Вінниця).

«Буковина»: Філіпенко, Носарєв, Жовтюк, Найко (Кохман, 58), Темерівський, Осадчий (Демченко, 65), Перін, Батрак (Бойчук, 58), Рустамов, Сивка, Палагнюк. Запасні: Бабійчук, Луцюк, Шишигін, Ключик. Головний тренер – Віктор Мглинець.

«Кремінь»: Онопко, Пасічниченко (Шершень, 56), Ховбоша, Курелєх, Ченбай, Піскун (Сторчоус, 61), Сидоренко, Степанчук (Тєртишний, 83), Ентін, Черній, Тимченко. Запасні: А. Олійник, Волошин. Головний тренер – Сергій Ященко.

Попередження: Пасічниченко (4), Черній (48), Курелєх (90).