Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Активіст змусив міську раду через суд оприлюднити дані декларації екс-депутатки

Фото: PROMIN.CV.UA
Суд визнав протиправними дії міського голови Олексія Каспрука
Представники Чернівецької міської ради програли у суді громадському активісту та адвокату Руслану Раздорському. Позивач хотів отримати інформацію про декларацію екс-депутатки «Народного фронту».
 
Руслан Раздорський розповів, що офіційна відповідь на його адресу з відмовою міської ради надати такі відомості містила підпис міського голови Олексія Каспрука. Тож це, на думку активіста, дає підстави вважати, що відмову він отримав не від міськради, а особисто від мера, який у такий спосіб намагався посприяти своїй колишній однопартійці Наталії Козловій.
 
- Крім того, я просив отримати не сам документ, а лише конкретну інформацію з нього. Якщо документ містить відомості з обмеженим доступом, то мені повинні надати дані, які можуть бути публічними. Натомість я не отримав жодної інформації – лише відмову.
 
Зрештою, суд підтримав позицію активіста. Зокрема, визнав протиправними дії міського голови Олексія Каспрука, та зобов'язав міськраду надати відомості, які можуть бути оприлюднені згідно з законом про публічну інформацію.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж