Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Кількість квартирних крадіжок на Буковині зросла на 60%

Фото: cv.npu.gov.ua
Найбільше від квартирних злодіїв потерпають у Чернівцях
На Буковині за п’ять місяців поточного року зареєстровано 128 квартирних та 240 крадіжок з приватних будинків. Найбільше від квартирних злодіїв потерпають квартири у Чернівцях, а от райони області – від крадіжок з будинків. Порівняно з минулим роком кількість квартирних крадіжок збільшилась на 60%, крадіжок з будинків - на 11%.

Квартирні крадії, як правило, вибирають для скоєння злочину такий час, коли більшість громадян перебувають на роботі чи за межами міста. Злодії знаходять спосіб проникнути в житло за допомогою злому серцевини замка вхідних дверей, «віджиму» метало-пластикових вікон, підбору ключа. Іноді навіть заґратовані та броньовані двері не зупиняють непроханих гостей.

Досить часто громадяни самі впускають в будинок злодіїв. Хтось не замкнув двері, хтось квартирку чи балкон. Також не слід забувати, що професійні крадії працюють по «наведенню», отож слід не зловживати розповідями про свій достаток. Перед тим як скоїти крадіжку зловмисники дізнаються максимально багато інформації про власників та сусідів.

Одним із найкращих способів захисту домівки є встановлення охоронної сигналізації, наголошують в Управлінні поліції охорони в Чернівецькій області.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж