Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

На одній з вулиць Садгори мешканці живуть у болоті, бо комунальники два місяці не можуть спустити калюжу

У мешканців вулиці Каштанової перед будинками ростуть великі водорості та вільно пересуваються щури
На вулиці Каштановій мешканці навіть у суху погоду живуть у болоті - через стоки на дорозі біля одного з будинків утворилася величезна калюжа. На сесії Чернівецької міської ради депутат Любов Сорохан звернулася до директора департаменту ЖКГ Сергія Погореного із вимогою втрутитися, адже два місяці жодних кроків для поліпшення ситуації комунальники так і не зробили. 

За словами очільника департаменту ЖКГ, питання є складним, комунальники потребують додаткових коштів на пониження рівня води у зазначеному місці.

- Що складно - спустити калюжу? Жити в таких умовах, в яких там люди живуть - неможливо. Один з будинків майже знищено. Щури величезні вільно пересуваються як вулицею, так і в будинку мешканців, розносячи лептоспіроз. Вода там застоялася: вона смердить, в ній вже виросли тридцятисантиметрові водорості. А ви два місяці не можете спустити 2 метри калюжі! Не можуть люди, які приїздять на місце у білих пантофлях, прийняти адекватне рішення, як це роблять члени відповідної комісії. Треба взутися у чоботи і прийняти професійне рішення, - заявлиа Л. Сорохан.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж