Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Родинам загиблих в АТО чернівчан потрібні гроші на амбулаторне лікування

Фото: promin.cv.ua
У мерії кажуть, що гроші виділять у серпні
На сесії міської ради дружина загиблого в АТО офіцера Віктора Редькина Оксана Зубжицька звернулася до депутатів з проханням виділити кошти на компенсацію амбулаторного лікування родин загиблих.
Пані Оксана очолює організацію «Герой – Родина – Україна» (опіка сімей учасників АТО).
 
Оксана Зубжицька каже, що зверталася до міської ради, коли проводили перерозподіл коштів місцевого бюджету 2015 року (залишок коштів місцевого бюджету - 190 млн гривень, - ред.) з проханням виділити сім’ям загиблих адресну допомогу у розмірі 10 тисяч гривень на компенсацію амбулаторного лікування упродовж року.
- Хоча на державному рівні є програма, яка нібито гарантує нам допомогу, але вона не працює. Я вірила, що знайдеться 600 чи 700 тисяч із залишків місцевого бюджету, щоб подумати про людей, які втратили найрідніших. Батьки, дружини загиблих витрачають на лікування зараз врази більше, - розповідає дружина захисника.
  
Начальник фінансового управління Чернівецької міської ради Лівія Бамбуляк зазначила, що кошти виділятимуть у серпні, проте ще вивчатимуть питання щодо суми адресної допомоги сім'ям загиблих учасників АТО. 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж