Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Які професії найзатребуваніші у Чернівецькій області

Упродовж останніх місяців на Буковині затвердилася п'ятірка вакансій, у яких потреба серед роботодавців
У 2016 році підприємства Чернівецької області, як і раніше, найбільше потребують фахівців робітничих професій. Впродовж останніх місяців в області затвердилася п’ятірка вакансій, в яких найбільша потреба серед роботодавців.  
Про це повідомив в.о.  директора Чернівецького  обласного центру зайнятості Роман Криган.
 
- Впродовж кількох останніх місяців з’явилася позитивна тенденція на ринку праці. Службою зайнятості зафіксовано збільшення кількості вакансій. Щодня ми своїм клієнтам пропонуємо від 700 до 900 вакансій. Найбільша потреба у роботодавців сьогодні у водіях автотранспортних засобів - 29  вакансій, швачках – 23 вакансії, продавцях продовольчих товарів – 21 вакансія, верстатниках деревообробних верстатів – 19 вакансій та столярів – 11 вакансій» - зазначив Роман Криган.
 
Водночас, як і в попередні роки, відчутний дисбаланс між попитом і пропозицією на робочу силу. Це пов’язано з вивільненням працівників держструктур та банківських установ. Відтак серед тих, хто перебуває на обліку 51% становлять так звані «білі комірці».
А реальна потреба роботодавців  на ринку праці в службовцях не перевищує 30% від тих, хто перебуває на обліку. З іншого боку – потреба у фахівцях робітничих професій складає 55%, проте на обліку служби зайнятості перебуває 44% безробітних за цими спеціальностями. До служби зайнятості звертаються також люди, які не мають професії (15%). Аналогічною виглядає і потреба роботодавців у некваліфікованих кадрах, серед яких найбільш затребувані підсобні робітники, прибиральники службових приміщень та двірники.
Станом на перше липня служба зайнятості пропонує 780 вакансій, що у двічі більші ніж станом на перше липня 2015 року. З січня по червень служба зайнятості забезпечила роботою  5439 осіб. скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж