Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У тролейбуса №5 на ходу зламалася штанга

Фото: acc.cv.ua
Аварія трапилася на проспекті Незалежності
У Чернівцях тролейбуси розвалюються на ходу. На проспекті Незалежності просто посеред дороги в тролейбуса №5 навпіл переламалася штанга. Про це повідомляє АСС.
 
"Сьогодні на проспекті Незалежності біля квіткового ряду під час руху у тролейбуса №5 раптом обірвалася електролінія - на дорогу посипалися іскри, злетіли штанги. Як виявилося, одна штанга зламалася навпіл і впала на проїжджу частину, обірвавши дроти", - ідеться у повідомленні. У тролейбуса №5 на ходу зламалася штанга
 
Нагадаємо, ще торік перед місцевими виборами Олексій Каспрук обіцяв, що влада Бухаресту готова подарувати нам свої тролейбуси. Уже на початку року він повідомив, що через місцеві вибори у Румунії вирішення питання з тролейбусами відкладається на невизначений термін, - повідомляє times.cv.ua. 
 
"Якщо раніше міський голова говорив, що тролейбуси ми отримаємо, коли Бухарест розпочне оновлення власного парку, то тепер він обережно розповідає про шанси. Тож очікувати на вулицях Чернівців румунських тролейбусів найближчим часом не варто. Тим більше, що за весь цей час не було підписано жодного документу, який би свідчив про бажання румунської сторони ділитися з Чернівцями тролейбусами", - ідеться у повідомленні.
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж