Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

«Ви дешевий популіст та брехло» – депутат міськради різко відповів на звинувачення Бурбака

Фото: times.cv.ua
Бурбака обурило те, що депутати «Народного контролю» відмовилися голосувати за його «шкурняки»
Депутат міської ради від «Народного Контролю»Іван Гончарюк на своїй сторінці у соцмережі відповів на звинувачення голови фракції «Народний фронт» Максима Бурбака, який останнім часом часто у своїх дописах у соцмережі критикує діяльність НК.
 
Підставою для такої критики стало те, що під час сесії міськради «Народний Контроль» відмовився голосувати так, як потрібно Бурбаку та «Народному фронту» та не підтримав бізнесові інтереси «фронтовика».

«От сиджу, читаю стрічку, дивлюсь, що чергову нічку Максим Юрійович Бурбак, спокійне не спить! Все йому не дає життя «Народний Контроль»! Так його заїло те, що «Народний Контроль» не пропустив його «шкурняки». Сам народний депутат, глава найбільшої корумпованої і грабіжницької фракції «Народний Фронт» у ВР, за тиждень, Юрійович втиснув аж три «розгромних» матеріали! Пане Бурбак, ви головне не нєрвнічайте, бо від вашого дешевого популізму вже трохи несе недобрим! Заспокойтесь, краще займіться ремонтом доріг, які ви за купу років так і не змогли відремонтувати, будучи навіть бездарним, цілим міністром інфраструктури!
 
Поясніть звідки у Вас Максим Юрійович «Добробут» та «Гравітон», куди ешелонами вивозять НАШ ліс і чому на кожну сесію міської ради виносяться Ваші шкурняки?! Пане Бурбак, ми не маріонетки, якими ви керуєте в ручному режимі в тому числі і серед депутатського корпусу в міській раді! Ви бездарний та ганебний «політик» який на превеликий жаль нищить МОЮ КРАЇНУ, обкрадає її і точно так само, як бандюки Януковича драпанете з МОЄЇ КРАЇНИ! Ви начхали на свій народ, народ, який привів вас до влади! Ви дешевий популіст та брехло і мати з вами справу, певно останнє, що можу собі позволити!

Р.S аби ви собі не сумнівалися, що абсолютно всі шкурняки, які будуть заходити від вас, будуть активно обговорюватись ЧЕРНІВЧАНАМИ!!!», – йдеться у дописі Івана Гончарюка.
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж