Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

«Народний фронт» фінансував телеканал «Інтер», – нардеп

Напередодні парламентських виборів партія заплатила телеканалу щонайменше 12 млн гривень
Напередодні парламентських виборів 2014 року партія «Народний фронт» заплатила щонайменше 12 млн гривень телеканалу «Інтер» за агітацію. Про це повідомляє у блозі на УП нардеп Дмитро Добродомов.
 
– Звідки такі цифри? За офіційними розцінками каналу тоді, і згідно з тодішнім курсом гривні, вихід одного ролика коштував "Народному фронту” близько 2 тис. доларів. Усього на "Інтері” в період із 30.09.2014 по 24.10.2014 вийшло 514 (!) агітаційних роликів "Народного фронту” (304 ролики по 30 секунд і 210 роликів по 15 секунд) на суму понад 12 млн гривень, – написав політик.
 
Тоді головними постаттями агітаційних роликів стали: нинішній очільник МВС Арсен Аваков, екс-прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, нардепи Тетяна Чорновіл та Андрій Тетерук, спікер ВР Андрій Парубій, віце-прем’єр В’ячеслав Кириленко та інші.
 
– Усі ці дані у відкритому доступі, їх можна взяти у ЦВК. Зазначу, що креативним продюсером "Інтера” тоді була саме Марія Столярова, через яку "відбувалися” всі агітаційні ролики, зокрема і "Народного фронту”, – додав Добродомов.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж