Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

«Поліцейські заламували мені руки», – Полатайко про свій пікет проти вирубки лісу

Фото: promin.cv.ua
Художник здійснив одиночний пікет на залізничному вокзалі  Чернівецький художник Тарас Полатайко провів одиночний пікет на залізничному вокзалі під час святкування 150-ї річниці від дня прибуття першого потяга зі Львова.
На дійство він прийшов із плакатами «Не вбивайте Карпати» та «Перестаньте возити ліс», намагаючись привернути увагу громади до незаконного вивозу карпатського лісу до Румунії.

Акція не сподобалася поліціянтам, вони заважали вільному пересуванню Полатайка вокзалом та навіть заламували руки, хоча він показав посвідчення журналіста. Правоохоронець заявив, що той мав акредитуватися на даний захід у міській раді.
– По цій станції кожного дня по сто вагонів рубаного лісу проганяється. Карпати вже практично зникають, там вода пересихає, джерела пересихають. Сьогодні тут, як у Москві, 10 поліцаїв були, які не дозволяли мені стояти, тому що я «роблю якийсь мітинг». Я не роблю мітинг, я просто людина, громадянин України, який тут стоїть, – заявив Полатайко у коментарі журналістам CHV.TV.

Тим часом, в. о. начальника регіональної філії «Львівська залізниця» Іван Груник заявив, залізничники не є відповідальними за те, хто займається вирубкою лісу: «Ми надаємо тільки послуги з перевезення. Відповідальність покладається на митні органи, лісові господарства, які здійснюють вирубку лісу».

– Виходить так, що за знищення лісів ніхто не відповідає і в Карпатах продовжується вирубка. Прокуратура повинна знайти винних, які понесуть кримінальну відповідальність за це. Але мені небайдуже! Я просто бачу, що тут воно їде, цією залізницею. «Укрзалізниця» вивозить ліс! Я роблю логічний крок – протестую проти того, що «Укрзалізниця» вивозить Карпати, – каже Тарас Полатайко.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж