Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Ляшко вимагає продовжити мораторій на продаж землі до 2020 року

Фото: dialog.ua
Лідер радикалів упевнений, якщо дозволити продаж землі, українські селяни стануть на ній батраками 
Радикальна партія вимагає продовжити мораторій на продаж землі мінімум до 2020 року. Про це заявив лідер РПЛ Олег Ляшко з трибуни парламенту. Політик переконаний: ставити питання про продаж землі можуть тільки люди, яким байдужа доля України
 
«Українська земля – це не лише товар, що з неї хоче зробити олігархічна влада. Українська земля – сакральне питання для кожного українця. Згадайте класиків, якщо хтось з вас вчився в школі: «Брат на брата за межу ідуть з топором». «Чия земля? Калитчина? Чия земля? Калитчина». От якщо сьогодні дозволити продаж землі – українські селяни будуть батраками на цій землі. На ній господарюватимуть не українці», – наголосив Ляшко.
 

Він додав, що в разі запровадження ринку земель, до нас прийдуть не інвестори, а «грабіжники з великої дороги», які заберуть в обездолених людей землю задарма.

Також Ляшко обурився, що продаж земель влада хоче розпочати з земель Академії аграрних наук, яких майже 400 тисяч га по всій Україні. «Ми категорично проти цього. Ми підготували законопроект, яким пропонуємо – землі Академії аграрних наук розпаювати і роздати працівникам підприємства Академії і ветеранам сільськогосподарської праці, які все життя прогорбатилися на цій землі і сьогодні не мають паю», – зазначив Ляшко.

Крім того радикали вимагають повернути спецрежим оподаткування фермерам, а також передбачити у бюджеті на наступний рік програми кредитування, відновлення тваринництва, рослинництва, створення робочих місць на селі. «Хай відсохнуть руки у того, хто хоче продавати українську землю», - підсумував Ляшко.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж