Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У Чернівцях активісти у масках зірвали показ фільму про представників ЛГБТ-спільноти

Фото: molbuk.ua
Вони наполягали, що демонстрація таких фільмів – пропаганда збочення У Чернівцях особи у масках та камуфляжах зірвали показ фільму про участь представників ЛГБТ-спільноти у Євромайдані.
Серед активістів, що прийшли до Центру сучасного мистецтва «Бункер», де мали демонструвати стрічку,  були представники «Правого сектору», «Азову», а також, за свідченням очевидців, волонтери, члени громадських організацій та навіть неповнолітні. Вони наполягали, що демонстрація таких фільмів – пропаганда збочення.

Поводилися активісти агресивно, зокрема, заявили «ви всі тут поляжете».
«Сьогодні ви показуєте фільм, а завтра будуть оргії», – сказав один із учасників протесту.
Спершу протестувальники блокували проектор, на якому мали демонструвати фільм. У кінці ж активісти повикручували лампочки у «Бункері», тому показ так і не відбувся.

Чернівчани, тим часом, обурюються через таку поведінку активістів.
«Мені соромно за цих людей. які перешкодили моєму праву пересування, свободі вираження поглядів. свободі у всіх її проявах.
– Ви всі тут поляжете, – сказав один. Прийшов з колєгами по гомофобії. малюки в рукавичках і масках. І сивочолі затяті християни. Так і не подивились фільм про ЛГБТ під час майдану і війни. Вони сказали, що хочуть цензури. Цензури!», – написала Надія Вірна.
Відео – Надія Вірна, фото – МБ. 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж