Чернівецький Промінь логотип

Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

«Буковина» зіграла унічию з «Черкаським Дніпром»

Матч чемпіонату України став благодійним

П’ятнадцятий тур першолігового чемпіонату України завершувався матчем у Чернівцях, у якому наша «Буковина» приймала «Черкаський Дніпро». Після поразки в Охтирці у стартовому складі підопічних Сергія Шищенка відбулися зміни. Місце у воротах знову зайняв Ігор Філіпенко, вийшов на поле і Тарас Сивка. А ось захисник Артем Тєрєхов, на жаль, пропускав гру через перебір жовтих карток.

Уже на 4 хвилині гри гості провели небезпечну атаку. Після навісу Олега Синьогуба небезпечно пробив головою екс – гравець національної збірної України Олександр Ковпак. На щастя, м’яч оминув ворота «Буковини». Згодом після активних дій Андрія Шишигіна у ворота гостей не змогли влучити Дмитро Скоблов і Тарас Сивка. Міг забивати і Владислав Бугай, однак і цього разу шкіряна куля оминула «рамку» «Черкаського Дніпра».

На 41 хвилині зустрічі гості залишилися у меншості. Андрій Скарлош порушив правила проти Євгена Немтінова та отримав друге попередження. До перерви м’яч таки опинився у воротах гостей. Владислав Бугай зробив простріл з правого флангу, а ось Андрій Шишигін у боротьбі з гравцем «Черкаського Дніпра» таки переправив м’яча у сітку воріт гостей. Арбітр гри порахував, що Андрій зачепив капітана «Черкаського Дніпра», колишнього захисника «Буковини» Олега Тарасенка та гол, на жаль, не зарахував.

У другій половині зустрічі серед гравців «Буковини» воротам суперника загрожували Владислав Бугай, Тарас Сивка та Андрій Шишигін, однак голкіпер «Черкаського Дніпра» Максим Кучинський залишався, так би мовити, «сухим». На 78 хвилині гри арбітр матчу вирішив зрівняти склади. Після боротьби з Олегом Давидовим на зеленому газоні опинився Тарас Сивка, який отримав…другу жовтку картку та достроково залишив поле.

Наприкінці зустрічі шанс забити переможний гол мали підопічні Олександра Кирилюка. Подачу Ярослава Ямполя, який вийшов на заміну, головою замикав Роман Гончаренко. Наш воротар Ігор Філіпенко зумів врятувати «Буковину» від голую

Підсумок гри – нічия 0:0. Після п’ятнадцятого туру підопічні Сергія Шищенка перебувають на дванадцятому місці.

Поєдинок «Буковина» - «Черкаський Дніпро» було оголошено благодійним. Напередодні телеканал «Буковина» разом із благодійним фондом «Подаруй дитині життя» проводив благодійний телерадіомарафон зі збору коштів на лікування шестирічного чернівчанина Павлика Толошняка, який потребує термінової допомоги кожної небайдужої людини. У дитини виявлено онкозахворювання крові. Павлику терміново потрібна хіміотерапія та трансплантація кісткового мозку. Вартість операції та реабілітації становить понад 160 тис. доларів.

З ініціативи торгової марки «ObnovaEuroshop», ФСК «Буковина» та інших партнерів клубу звітний матч було оголошено благодійним. Під час гри на трибунах відбувався збір коштів, і кожен уболівальник міг долучитися до лікування маленького Павлика. За підсумками цієї футбольно-благодійної акції до зібраних коштів додали 12 тис. грн. ФСК «Буковина» також  вирішили передати і 30% коштів, виручених від продажу на матч квитків.

Реквізити для поповнення рахунку:

ПІБ отримувача: Толошняк Радислав Іванович (батько)

№ рахунку (для поповнення у відділеннях ПриватБанку): 5168755526724980

№ рахунку (для поповнення з інших банків): 29244825509100

МФО банку: 305299 код: 14360570

Телефон: 0953393721 (Радислав Толошняк).

«Буковина» (Чернівці) – «Черкаський Дніпро» - 0:0

23 жовтня 2016 р. Чернівці. КСОП «Буковина». 1223 глядача.

Арбітр – Шандор (Львів), асистенти арбітра – Курцеба (Одеса), Рєка (Жовтий Яр, Одеська область), четвертий арбітр – Кошура (Чернівці), спостерігач арбітраж – Ісаєв (Запоріжжя).

«Буковина»: Філіпенко, Носарєв, Жовтюк, Темерівський, Немтінов (Раца, 71; Дацюк, 90+1), Шишигін, Скоблов, Бугай, Сніжко, Бойчук, Сивка. Запасні: Чернобай, Луцюк, Найко, Перін, Дорош. Головний тренер – Сергій Шищенко.

«Черкаський Дніпро»: Кучинський, Шопін, Гончаренко, Тарасенко, Давидов, Синьогуб, Цибульник, Скарлош, Мединський (Батальський, 82), Савченко (Ямполь, 76), Ковпак (Балан, 46). Запасні: Будюк, Маїк, Бушман, Крамар. Головний тренер – Олександр Кирилюк.

Попередження: Скарлош (26), Сивка (27), Ковпак (41), Шишигін (45+2), Гончаренко (47), Носарєв (59), Тарасенко (65).

Вилучення: Скарлош (41, друге попередження), Сивка (78, друге попередження).