Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Тубдиспансер знезаразить сучасна система фільтрування повітря

Роботи мають розпочати вже наступного тижня, а закінчити – до кінця року Оскільки грандіозним планам будівництва сучасного пульмо-фтизіатричного центру за межами міста, схоже, не судилося збутися, щоб сусідство з обласним протитуберкульозним диспансером у самому центрі Чернівців перестало бути небезпечним, його обладнають сучасною системою очищення повітря.
 
Принцип дії спеціальної припливно-витяжної вентиляції пояснює головний лікар обласного протитуберкульозного диспансеру Іван Гавриш. «Завдяки потужному електродвигуну повітря з вулиці під тиском буде заганятися у приміщення, попередньо пройшовши через фільтр. По повітропроводах воно йтиме у загальний жолоб коридору, а звідтіля – у палати. Тобто з вулиці у приміщення потраплятиме очищене повітря, яке взимку, крім цього, ще й попередньо нагріватимуть. У кожній палаті буде спеціальна витяжка на дах, звідки, знову пройшовши вже через інші фільтри, повітря вийде на вулицю».
 
За словами головного фтизіатра області, крім безпеки для оточення, система очищення повітря запобігатиме перехресному зараженню хворих всередині закладу та убезпечить від інфікування медперсонал. У першу чергу нею обладнають лікувальний корпус на 50 ліжок з вул. Богуна, 20, де попередньо проведуть капітальний ремонт. Майже мільйон гривень на ці комплексні роботи виділила обласна рада. Їх мають розпочати вже наступного тижня, а закінчити – до кінця року. 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж