Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

«Золоті оплески» назвали переможців

У Чернівцях завершився ХІ фестиваль комедії
У Чернівцях завершився ХІ фестиваль комедії «Золоті оплески Буковини». Основне та альтернативне журі назвали кращі вистави, повідомила на своїй сторінці у соцмережі завліт театру Наталя Федорович.

Так, за версією професійних суддів на чолі із народною артисткою України Валентиною Зимньою, перемогу здобув Ботошанський театр імені Міхая Емінеску (Румунія) за виставу «Ти мій Бог». Режисер – народна артистка України Людмила Скрипка.

Альтернативне журі, яке очолила театрознавець Ірина Вишневська, кращою назвало виставу «Каліка з острова Інішмаан» Рівненського академічного українського музично-драматичного театру.
 
Крім того, було вручено такі відзнаки:
 
Краща чоловіча роль другого плану – Георгій Фрунза за ролі Тома та Леслі,
«Ти мій Бог» (Ботошанський театр імені Міхая Емінеску, Румунія). Заслужена артистка України Катерина Чумакова за роль Шморгала, «Запечатаний двірник» (Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської).
 
Краща чоловіча роль – Ігор Ніколаєв за роль каліки Біллі, «Каліка з острова Інішмаан» (Рівненський академічний український музично-драматичний театр)

Краща жіноча роль другого плану – Ксенія Король за роль Шевчихи,  
«Запечатаний двірник»  (Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської)
 
Краща головна жіноча роль – Джина Петраску-Замфіраке за роль Сільвії,
«Ти мій Бог» (Ботошанський театр імені Міхая Емінеску, Румунія).
 
Краще виконання партії у музичній виставі – Любов Моцок за роль Терпелихи, «Анничка» (Коломийський академічний український драматичний театр імені Івана Озаркевича).

Краща сценографія вистави – художник – Наталія Тарасенко – «Анничка» (Коломийський академічний український драматичний театр імені Івана Озаркевича).

Кращий акторський ансамбль – «Каліка з острова Інішмаан», Рівненський академічний український музично-драматичний театр
Кращий режисерський задум та втілення і краще музичне вирішення вистави – заслужений артист України Андрій Бакіров, «Ніч перед Різдвом» (Чернігівський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Тараса Шевченка).

Пластичне вирішення – Катерина Гриськова, «Ніч перед Різдвом» (Чернігівський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Тараса Шевченка).
 
Краща лялькова вистава – «Недотепа із Вертепа», Закарпатський академічний обласний театр ляльок.
 
Краща вистава на малій сцені – моновистава «Білі мотилі, плетені ланцюги» (творча майстерня «Театр у кошику»).  
Національний центр театрального мистецтва імені Леся Курбаса (м. Львів)
 
Спеціальна відзнака журі:
За збереження і популяризацію історико-культурних надбань рідного краю засобами театрального мистецтва – «Запечатаний двірник» (Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської);
«Анничка», Коломийський академічний український драматичний театр імені Івана Озаркевичаскачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж