Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

На Буковині підрядник привласнив майже 9 мільярдів бюджетних грошей

Фото: kurs.if.ua
Організація мала б відновлювати об’єкти, які постраждали від стихії 2010 року Прокуратура Чернівецької області зареєструвала кримінальне провадження за фактом заволодіння службовими особами товариства з обмеженою відповідальністю державними коштами в сумі 8,6 млн. грн.
 
 Встановлено, що у грудні 2010 року Управління капітального будівництва Чернівецької обласної державної адміністрації та Генеральний підрядник «Укрмонтажспецбуд» уклали договір субпідряду з  товариством з обмеженою відповідальністю по виконанню повного комплексу необхідних робіт на об’єктах, які постраждали внаслідок стихійного лиха в черні 2010 року.
 
Після укладення вказаного договору субпідряднику було перераховано понад 17 млн. грн. авансу та наголошено на відповідних термінах виконання.   Проте субпідрядник проігнорував вимоги замовника, порушив умови договору та строки виконання робіт, як наслідок, аванс було використано лише частково.
 
Прокуратура Чернівецької області звернулась до суду в інтересах держави в особі Управління капітального будівництва Чернівецької облдержадміністрації з вимогою стягнути з товариства з обмеженою відповідальністю 8,6 млн. грн. неосвоєних коштів.
 
Господарський суд м. Києва задовольнив вимоги позивача та зобов’язав товариство повернути вказані кошти. Однак виявилося, що грошей на рахунках даного господарюючого суб’єкта не залишилось і на даний час щодо останнього триває ліквідаційна процедура.
 
Щоб з’ясувати, на що ж були спрямовані 8,6 млн. грн. та притягнути до відповідальності осіб, які їх привласнили, організовано проведення досудового розслідування.
 
Матеріали вказаного кримінального провадження передано до слідчого управління Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області, повідомляє прес-служба обласної прокуратури. скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж