Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Рахунок за тепло у жовтні можна оскаржити в тепломережі

Щоправда, для цього абонент повинен мати беззаперечні докази його відсутності З дня на день чернівчани почнуть одержувати шокові рахунки за тепло у жовтні. Як повідомив директор КП «Чернівцітеплокомуненерго» Олександр Меленчук, розрахунок оплати проводили окремо для кожного будинку, орієнтуючись на дані про роботу котелень підприємства та інформацію ЖРЕПів.
 
– Тепло почали подавати з ночі 12-го жовтня, однак з об’єктивних причин опалювальний сезон розпочався не скрізь в один день. Тому звернулися до ЖРЕПів, які, власне, обслуговують внутрішньобудинкові мережі, надати нам інформацію, які будинки та коли були без тепла. На неї та на дані про роботу наших котелень орієнтувалися при розрахунку оплати за жовтень, – пояснює О. Меленчук. – Якщо ж хтось із абонентів буде незгідний з нарахуваннями, роз’яснення щодо цього він зможе одержати в абонвідділі підприємства. У спірних випадках, коли людина зможе довести відсутність тепла у певні дні жовтня, за які їй нараховано оплату, то при розрахунку плати за тепло у листопаді цьому абоненту буде зроблено відповідний перерахунок.        скачать dle 10.5фильмы бесплатно

1 коментар

Irina Shepenyuk 10 листопада 2016 10:32
  • Подобається
  • 6
А як тепломережа пояснить той факт, що оплату за тепло в жовтні взяли за цілий місяць (хоча опалеювати почали 14 жовтня) у розмірі 117%!!!!
Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж