Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Депутати міськради подолали вето Каспрука

Фото: promin.cv.ua
На проблемних комунальних підприємствах таки створять наглядові ради  На позачерговій сесії міської ради депутат від «Рідного міста» Володимир Бешлей пояснив, чому для міста так важливо створити наглядові ради на проблемних комунальних підприємствах Чернівців. 
- Створення наглядових рад при комунальних підприємствах визначено законодавчо. Це вимога часу та закону. Зрештою, це хороша європейська практика, коли представники громадськості контролюють керівництво комунальних підприємств, - зауважив В. Бешлей.
 
- Нині ми говоримо саме про проблемні комунальні підриємства - першою чергою, це парк Шевченка. Від чернівчан надходять десятки скарг, зокрема, про те, як встановлюються літні майданчики та щодо некомфортних умов для відвідувачів парку. Окрім цього, надзвичайно проблемним є МКП "Спецкомунтранс". Воно забезпечує життєдіяльність міста, відповідає за вивезення твердопобутових відходів. Вже більше ніж півроку це стратегічне підприємтво працює без керівника. Тож наш обов’язок - створити наглядові ради і забезпечити чернівчан якісними комунальними підприємствами, - наголосив він.

Відтак депутати подолали вето Каспрука. Так, 33 народних обранців проголосували за те, аби створити наглядові ради на комунальних підприємствах «Чернівціспецкомунтранс» та «Центральний парк культури та відпочинку ім. Т. Шевченка». 
 
Інше питання порядку денного перенесли на чергову сесію міської ради, яка відбудеться 24 листопада. 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж