Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У Польщі триває лікування чернівчанки, котра потрапила у ДТП

Фото: facebook
13-річна дівчинка потребує допомоги небайдужих
13-річній чернівчанці Ксенії Петровській, котра після ДТП проходить реабілітацію у Польщі, потрібна допомога небайдужих. Про це у соцмережі пише мама дівчинки.
 
"Завдяки Вам ми оплатили за курс лікування 17.205 злотих та вкінці місяця маємо оплатити ще 2.860 злотих. Фізіотерапевти тут професійні та відповідальні. Ксенія тримається молодчинкою, вона краще почала працювати на заняттях. Вкотре ми будемо просити усіх людей про фінансову допомогу. Наступний курс розпочнеться 3.12.2016 року. Не будьте байдужими, подаруйте Ксенії можливість бути повноцінною та здоровою дитиною. Усім дякуємо за допомогу, підтримку та милосердя", - ідеться у повідомленні. 
Днями Ксенії стало гірше, її схопила судома. 

"Друзі, привіт. Моліться за нашу дівчинку. У Ксенії вчора була судома, уві сні почало трусити десь хвилину. Медбрат зробив укол з ліками, то вже все добре. Тиск -128/86, температура- 36.7, впродовж дня щогодини переміряли тиск, температуру, серце та дихання. Після ліків доця майже увесь час спить. Дякувати Богу, тиск прийшов у норму 118/79, всі інші показники теж добрі. Нам відмінили усі заняття на п'ятницю, тепер ми відпочиваємо до понеділка. Два дні були великі нагрузки на праву ніжку та ручку, то тепер будуть зменшувати їх. Господи, прошу, дай сили Ксенії, укріпи її тіло та допоможи подолати хворобу!!!
Збір коштів для реабілітації Ксенії Петровської", - пише мама чернівчанки. 
Картка Універсальна 5168755618049890
Картка для витрат 4149497848447548
Петровська І.Д.
У Польщі триває лікування чернівчанки, котра потрапила у ДТП
У Польщі триває лікування чернівчанки, котра потрапила у ДТП
У Польщі триває лікування чернівчанки, котра потрапила у ДТП
У Польщі триває лікування чернівчанки, котра потрапила у ДТПскачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж