Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Міська рада зобов’язала виконком змусити «Добробут» повернути місту 400 мільйонів гривень

Фото: contrast.cv.ua
За ці гроші місто зможе будувати школи, садочки та дороги  Чернівецька міська рада зобов’язала виконавчий комітет скасувати рішення від 10.06.2008 р. № 438/11 про звільнення підприємства «Інвест-Альянс» від сплати пайової участі (внеску) замовника у створенні інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.
Із відповідною пропозицією виступив депутат від «Самопомочі» Богдан Ковалюк, його підтримали більшістю голосів.

За словами депутата від фракції Рідне містоРостислава Білика, у 2008 році виконком прийняв рішення про те, щоб ринок «Добробут»не сплачував до міського бюджету 10% із кожного збудованого магазину, які відраховують інші підприємства.

За підрахунками депутата, за вісім років «Добробут» повинен заплатити в міський бюджет приблизно 400 мільйонів гривень.
– Якщо ви приходите до влади виключно для того, щоб встановлювати собі пільги – це ненормально, неправильно, несправедливо. І зараз міська рада просто хоче відновити справедливість, – заявив депутат від Рідного міста Василь Продан. – Саме з грошей на розвиток інфраструктури будують дороги, садочки, школи, лікарні. Але якщо ви їх не сплачуєте ,а всі решта сплачують – це якісь «тепличні» умови для вашої бізнес-структури. скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж