Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У п'ятницю в Україні розпочнеться справжня зима

Очікуються сильні опади у вигляді мокрого снігу, ожеледь, хуртовини 
За інформацією Українського гідрометцентру, у п'ятницю, 2 грудня, у зв’язку з переміщенням циклону з північного заходу на більшій частині території країни очікуються сильні опади у вигляді мокрого снігу, ожеледь, хуртовини та пориви вітру до 17-22 м/с.
 
Приріст снігового покрову становитиме 15-20 см. З метою забезпечення оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації, небезпечні події пов’язані з ускладненням руху транспорту, порушенням зв’язку і енергозабезпеченням. Буде вжито заходи щодо забезпечення оперативного реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з погіршенням погодних умов, забезпечення сталої роботи транспортної інфраструктури, систем енерго-, газо-, тепло-, водопостачання, зв’язку, а також інших систем житлово-комунального господарства, медичних установ та об’єктів соціальної сфери, при цьому звертається особлива увага на стан їх енергозабезпечення та порядок відновлення енергопостачання, буде посилено моніторинг подій в зоні відповідальності та забезпечимо оперативне реагування на загрози, події і надзвичайні ситуації.
 
Усі наявні сили та засоби буде застосовано. Залучатимуться автомобілі підвищеної прохідності, резервні та автономні джерела електропостачання. З особовим складом чергових підрозділів буде проведено додаткові інструктажі щодо дотримання заходів безпеки під час виконання завдань за призначенням у складних погодних умовах. Відповідним службам доручено організувати оперативне реагування та залучення необхідних сил і засобів для забезпечення проїзду транспорту на автомобільних дорогах міста, ліквідацію аварій у системах життєзабезпечення та відновлення енергопостачання.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: chernivtsy.eu

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж