Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Вийшов унікальний календар, де зображені емоції особливих діток

Такий проект втілений в реальність завдяки благодійній організації "Майбутнє України"
Благодійна організація "Майбутнє України" презентувала свій перший унікальний календар, сповнений дитячими емоціями та щирістю. Про це у Фейсбуку повідомила активістка Ліна Чендарова. 
 
"Саме 4/12 благодійна організація "Майбутнє України" презентувала свій перший унікальний календар, сповнений дитячими емоціями і справжністю!Герої календаря -підопічні БО "Майбутнє України", діти з неймовірними посмішками та позитивом, не дивлячись на їхні важкі долі. Художник проекту- 5-ти річний Єлісей, не дивлячись на свій діагноз дитячий церебральний параліч, вражає своїм талантом. 
Фотограф - Олександр Ткачук. Виготовлення та дизайн - компанія #Brenda. Календар унікальний вже тим, що наповнений виключно дитячими святами, про які, ми впевнені, ви навіть не здогадувалися. Днями, які серед заклопотаних буднів, нагадуватимуть вам про дітей та доброту. У підтримку акції присвяченій малесенькій буковинці Янусі. Календар #ЕМОЦІІ_МайбутнєУкраїни, фотограф Олександр Ткачук, презентує фотовиставку унікальних світлин дітей, які потребують нашої з вами підтримки. 
Також Ви можете придбати унікальний календар і допомогти Янусі у боротьбі з хворобою!!!", - ідеться у дописі. скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж